.

Naša ponuka produktov a služieb  

.
.

Paleta produktov a služieb spoločnosti Victor Business Data umožní uspokojiť všetky požiadavky zákazníkov - od jednoduchých systémov až po komplexné rozsiahle dodávky na kľúč. Informujte sa o našej ponuke bližšie. Naši pracovníci sú pripravení poskytnúť Vám bližšie informácie o konkrétnych produktoch.

 
Komunikačné systémy Siemens
 
         
      
  

Siemens HiPath 1100
Siemens HiPath 1120 Siemens HiPath 1150 Siemens HiPath 1190

Siemens HiPath 3000
Siemens HiPath 33x0 Siemens HiPath 35x0
Siemens HiPath 3800

       
    Systém HiPath 3000 je výkonná komunikačná platforma pre integrované hlasové a dátové riešenia pre malé a stredné (väčšie) podniky. Systém vyvinutý spoločnosťou Siemens ponúka overenú distribuovanú komunikačnú infraštruktúru. HiPath 3000 prináša množstvo funkcií a spoľahlivosť hlasových systémov s výhodami komunikácie založenej na IP protokole.

Telefóny a koncové zariadenia Siemens Gigaset
  

Siemens Gigaset
Šnúrové telefóny
Bezšnúrové telefóny
Gigaset DX800
Gigaset DX600
Gigaset DL500
IP telefóny Gigaset

       
    Sortiment telefónov, komfortných aj bezšnúrových, ktoré Vás milo prekvapia svojim dizajnom a úžitkovými parametrami, od komfortných šnúrových telefónov Siemens Gigaset (Euroset), až po bezšnúrové prístroje rodiny Siemens Gigaset, ISDN/IP/TP bezšnúrové zariadenie Siemens Gigaset DX800 a Gigaset DX600 ako aj telefóny IP Siemens Gigaset. Vyžiadajte si našu kompletnú ponuku na adrese vbd.ke@vbd.sk

Počítačové tlačiarne TallyGenicom™
  


Počítačové tlačiarne
TallyGenicom™


laserové tlačiarne
ihličkové tlačiarne
riadkové tlačiarne
tlačiarne SprintJet

sieťové riešenia

spotrebný materiál

       
  Nová spoločnosť TallyGenicom™ vznikla zlúčením spoločností Tally a Genicom, čím sa stala jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov profesionálnych tlačových riešení. Široký rozsah technológií zahrňuje ihličkové a riadkové tlačiarne, profesionálne inkjety, ako aj laserové tlačiarne a spotrebný materiál.
Vyžiadajte si našu kompletnú ponuku.

Počítačové tlačiarne a faxy OKI
 OKIPAGE 14in
  Počítačové tlačiarne,
faxy OKI,
multifunkčné zariadenia


riadkové a ihličkové

stránkové LED mono

stránkové LED color

faxy, multifunkčné zar.

       
  OKI pre Vás ponúka široký výber tlačiarní. Monochromatické, farebné, riadkové, ihličkové, pokladničné. Najrýchlejšie farebné sieťové tlačiarne rovnako ako profesionálne grafické tlačiarne s ohromujúcim rozlíšením ponúkajú možnosť nasadenia v drsných podmienkach, poskytujú výhody najnižšej ceny. Hlavným rysom stránkových tlačiarní OKI je patentovaná digitálna LED technológia, na ktorú je poskytovaná doživotná záruka.
   
.

O nás | Produkty a riešenia | Referencie | Kontakty | HOME

Copyright © 2000-2012 Victor Business Data, s.r.o.
webmaster@vbd.sk Nahor